niedziela, 25 września 2011

Święta krowa w Kretynokatolandzie


 W dniu wyborów pamiętajcie, że
Kościół jest świętą krową w Kretynokatolandzie i (czytajcie):
1. ma prawo nie odprowadzać podatków z tytułu przychodów z działalności „niegospodarczej” (śluby, pogrzeby, płatne msze, chrzciny, święcenia samochodów, rowerów, hulajnóg, urzędów, budynków itp., no bo to „co łaska”),
2. ma zagwarantowane prawo nie prowadzić na ten temat dokumentacji,
3. jest zwolniony z opodatkowania dochodów z działalności gospodarczej, jeśli w danym r. podatkowym albo w następnym dochody zostały  przeznaczone na cele kultowe,  punkty katechetyczne, konserwację zabytków, inwestycje sakralne. I tu jest piękne pole do przekrętów. Przypomnę, że księża sprowadzali setki samochodów z zagranicy na cele kultowe i sprzedawali je natychmiast z zyskiem, ha ha ha!   .
4. jest zwolniony z podatków i świadczeń na rzecz samorządów,
5. jest zwolniony z podatków od spadków i darowizn oraz wynikających z tego tytułu opłat skarbowych. Darczyńcy mogą wyłączyć ofiarowane kwoty z podstawy opodatkowania podatkiem dochodowym i wyrównawczym.
6. jest zwolniony od opłat celnych, jeśli dary są przeznaczone (deklaratywnie) na cele kultowe, charytatywno-opiekuńcze oraz oświatowo-wychowawcze. I stąd się biorą przekręty, a prokuratura ma jak struś: łeb w piasku!
Sutannę lub habit nosi w Polsce ok. 80 tys. osób płci obojga i cała ta armia darmozjadów nie płaci normalnego podatku dochodowego, ani normalnego ZUS! Jest to ewidentnie sprzeczne z konstytucyjną zasadą równości obywateli wobec prawa.
Czyż nie jest koniecznym:
1. Całkowite odebranie kościołowi katolickiemu przywłaszczonego majątku i ziemi.
2. Wprowadzenie dobrowolnego podatku kościelnego od każdego katolika. (dlaczego niewierzący mają płacić na czarnych nierobów?)
3. Odebranie dotacji państwowych dla kościoła.
4. Rozwiązanie konkordatu z Watykanem.
5. Zakaz wypowiadania się publicznego władz kościelnych, na temat polityki nauki i rozwoju genetycznego ludzkości.
6. Wprowadzenie podatku dla kościoła.
7. Całkowite rozliczenie zbrodni Watykańskiej i kościelnej z wypraw krzyżowych, wojen religijnych i innych zbrodni przeciwko ludzkości.
8. Całkowite wyprowadzenie religii ze szkół państwowych.
9. Zakaz hamowania nauki i postępu ludzkości - przez kościół katolicki.
10. Całkowite usunięcie krzyża z życia publicznego. (lub wprowadzenie innych symboli religijnych obok krzyża)
11. Zdelegalizowanie Radio Maryja i Telewizję Trwam, jako szerzących treści ksenofobiczne, nacjonalistyczne, antysemickie itp..
SZCZĘŚĆ BOŻE!
59 komentarzy:

 1. Panie Rodan. Nareszcie Autorytet zabrał głos w sprawie, która nas wszystkich dotyczy i boli. Ja długo czekałam na takie współczesne wytyczne. Jest pan czytany i słuchany, ma pan tysiące zwolenników.
  Podpisuję się pod tym co pan napisał. Kościół to pedofilska mafia akceptowana przez rząd. Mam prośbę; daj to pan na facebooku bo tam jest większy odbiór i można komentować komentarze. Tu też, ale jest ich 50, 100 a tam 1000 i więcej.
  Panie Rodan jest pan kochany, odważny, mądry i wogóle Cudowny Autorytet!!!!!!! Podziwiam!!!!!!! Ja wydrukuję to i rozdam wszystkim w rodzinie i w biurze!!!! Też będę odważna!!!! Wzywam pozostałych, przestańmy milczeć!!!!!!!1
  Monika F.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałem to 3 razy. Też drukuję! Powieszę w sklepie osiedlowym.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bosko zredagowane, tylko się podpisać pod wszystkimi postulatami i do sejmu z tym! Bata trzeba na nich, bo to złodziejska banda!
  Jan

  OdpowiedzUsuń
 4. Rodan jest niesamowity. Pisze to o czym prawie wszyscy mówią, ale cicho. On wyładował głośno.
  Janie ale dlaczego do sejmu. Przecież tam są ci co wycierają sobie gęby ewangelią ale nie czytali jej. Tusk wziął parę lat temu ślub kościelny a reszta robi tak jak im Rydzyk karze. Palikotowi też nie ufam. Wierzę Rodanowi ale on jest osamotniony jak Robinson. Czytałam jego Życie erotyczne papieży i przez kilka dni spać nie mogłam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten tekst Rodana to program dla każdej partii, która chce zmienić ten absurd z Kościołem. Jak wierzący chcą niech płacą na czarnych brzuchaczy. Dlaczego niewierzący mają się dokładać??
  Kilku takich Rodanów w sejmie przywróci normalność w kraju. Ale gdzie ich szukać. Rodan jest jeden i NIEPOWTARZALNY!! Powinien się zająć polityką. Jestem za!!!
  Iw.

  OdpowiedzUsuń
 6. Iw. Niech Rodan lepiej pisze książki. Za mądry jest, żeby bawić się w politykę. Jego książki dadzą nam więcej niż bezproduktywne siedzenie na Wiejskiej i użeranie się z rozmodlonymi posłami.
  Zawsze się zastanawiam, czy ci kandydaci na posłów, któryz proszą o modlitwę w intencji wybrania ich do sejmu wierzą w to że Bóg im pomoże?
  Takich rozmodleńców trza odrazu skreślać.
  Henry

  OdpowiedzUsuń
 7. Jedynym rozsądnym krokiem jest głosowanie na Ruch Palikota,bo SLD dawno przestało być lewicowe

  Katarzyna

  OdpowiedzUsuń
 8. No, Rodan WYŁADOWAŁ! SLD jest żółwiem a Napieralski ślimakiem juz dawno zdradzili wszystkie lewicowe ideały. Andrzej nie ocenia tutaj partii ale jego tekst jest demaskatorski i prawdziwy!

  OdpowiedzUsuń
 9. I SMUTNY, BO ŻADNA PARTIA SIĘ DO TEGO NIE ZASTOSUJE! NIE NARAZI SIĘ KOŚCIÓŁKOWYM LICZĄC NA ICH POPARCIE. KRETYNOKATOLAND - PRAWDZIWE I TEŻ SMUTNE. GDZIE MY ŻYJEMY? JAK DO TEGO DOSZŁO? CZY TO NIE TAKZE NASZA WINA? KOGO MY WYBIERAMY NA NASZYCH PRZEDSTAWICIELI? GDYBYM BYŁA 20 LAT MŁODSZA TO UCIEKAŁABYM Z TEGO KRETYNOKATOLANDU. WSTYD PRZE EUROPĄ!!!!!!
  iWONA

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten program mi odpowiada! Andrzej zakładaj partię i ja pierwszy do niej wstąpię. A potem inni. Ciebie słuchają!
  Janusz

  OdpowiedzUsuń
 11. Zawsze mówię, że nie urodził się jeszcze polityk wart mojego głosu, jednak po przeczytaniu Twojego tekstu Przyjacielu zrobię wyjątek i na Ciebie mogę zagłosować z czystym sumieniem.
  Darz bór, Czu Waj i jak by co, to w razie czego ;)
  Pozdrawiam
  Greg

  OdpowiedzUsuń
 12. Ha, ja też zagłosuję na niego tylko Endrju nie chce startować z tymi klenczonami. Niech już lepiej pisze książki i rozjaśnia horyzonty. I niestety "nasz" sejm jest jaki jest. Politowanie i smiech. Dadzą nam ognia cały czas ale wcześniej dołożą na świątynie opaczności bożej i inne świątynie, hi hi hi
  Włdek

  OdpowiedzUsuń
 13. Piszecie gówniano. Kościół był jest i będzie. Wiara zawsze zwycięży. Poplujecie a Kościół zostanie. Ten wasz rodan wykasował mnie ze znajomków na Fbooku bo pisałem prawdę. Prawda w oczy kole. Znacie dekalog a jak nie to się go nauczcie, matoły! Nie czyń bliźniemu a dalej poczytajcie. Będe mimowszystko modlił się za was.

  OdpowiedzUsuń
 14. Jendruś już jestem. Jak Ty zakładasz partię, to bez pytania wpisuj mnie na listę. Znasz moje poglądy i sądzisz, że mógłbym Ci odmówić kraj nasz przywracać do normalności. A jak zostaniesz prezydentem to nie przenoś mnie do Warszawy. Mnie jest dobrze tam gdzie mieszkam.

  OdpowiedzUsuń
 15. RODAN!!!JESTEŚ JEDYNY NIEPOWTARZALNY,ODWAŻNY....A W KACZYLANDZIE,WSZYSCY UDAJĄ,ŻE PROBLEMU NIE MA..TYLE MILIARDÓW TRACI PAŃSTWO PRZEZ KOŚCIÓŁ!!!A TYLE BIEDOTY W KRAJU! PANIE PREMIERZE TUSK CZAS SIĘ OBUDZIĆ I ZACZĄĆ DZIAŁAĆ!!!

  OdpowiedzUsuń
 16. Tusk się obudzi z ręką w nocniku!!! A Rodan rzeczywiście jest SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 17. Anonimowy katoliku - rób co umiesz najlepiej - módl się i licz koraliki różańca.Skoro jestes przekonany,ze nie znamy dekalogu i biblii, a Ty znasz to dedykuje Ci taki wersecik - a Ty znawca wiesz jak go odszukać:...Tak i wy na zewnątrz wydajecie sie ludziom sprawiedliwi, wewnątrz zaś jesteście pełni obłudy i bezprawia......A tak wystawiacie sobie świadectwo, ze jesteście synami tych, którzy mordowali proroków.....Węże! Plemię żmijowe!Jakże będziecie mogli ujść przed sądem ognia piekielnego..... Więc módl się Anonimowy katoliku - i sam nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu. Grażyna (wilk)

  OdpowiedzUsuń
 18. Do anonimowego z 27-go września, 15:53
  Jak wierzysz w Boga, jako i ja wierzę, to pomódl się za wszystkie ofiary kryminalnej działalności katolickiego kościoła; oj, biedny i mało uświadomiony jesteś!
  Wejdź tutaj, u nas w Polsce na wikikipedię i poczytaj troszkę, może oczy ślepe tobie to otworzy, oto jeden z przykładów:
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Przest%C4%99pstwa_seksualne_w_Ko%C5%9Bciele_katolickim

  OdpowiedzUsuń
 19. Jakim kurwa trzeba być ograniczonym żeby nazywać Rodana "autorytetem". Sam sobie poczytaj jeden z drugim trochę literatury [nie tylko jego autorstwa], i nie chwal się jawnie czerpaniem wiedzy z Wikipedii do cholery, bo to jeszcze bardziej żałosne! I przestańcie pieprzyć jak potłuczeni jakoby Rodan odkrył krwawą historię kościoła i bić mu kurwa czołem jak bohaterowi narodowemu i co najmniej zbawcy świata! To co widze i czytam wskazuje tylko, jak łatwo jest zmanipulować bezmyślny motłoch jednej osobie pisząc to, co motłoch chce przeczytać. Tezy wypisane przez Rodana są tak populistyczne, że aż się rzygać chce. No i chyba sam ich autor zdaje sobie sprawę, ze nigdy nie zostaną wprowadzone w życie, a jeśli juz, to nie w takim kształcie jak zaproponował z wielu względów. Szerzenie nienawiści do Kościoła nie jest żadnym wyjściem, a ci którzy tego nie widzą lub nie potrafią pojąć są na takim samym poziomie umysłowym jak średniowieczni inkwizytorzy, i nie ma co moi Ograniczeni tak głośno się tym chwalić. I myślę, że Rodan dobrze się bawi patrząc jak bardzo jesteście przewidywalni. 'Głosujcie na Rodana' - jakbyście dzięki wypisywaniu tego hasła wszędzie, gdzie popadnie mieli nadzieję na podniesienie sobie ilorazu inteligencji... Rodan rozszerz perspektywę bo stajesz się nudny.

  OdpowiedzUsuń
 20. To już kolejny głos "PRAWDZIWEGO KATOLIKA". Blog staje się ciekawy przez takie żółcią i śliną pisane wypowiedzi miłośników ks. Natanka.
  Rom.

  OdpowiedzUsuń
 21. Do anonimowego z 28-go września, 10:16
  Obracasz kota ogonem, katoliczku malutki! Tutaj rozmowa jest teraz nie na temat Rodana i książek, które pisze, lecz na temat kryminalności kościoła katolickiego! Dla mnie wiara przestaje być wiarą w momencie gdy zaczyna wykorzystywać ludzi do swych brudnych interesów, oraz gwałcić psychicznie i fizycznie. Tutaj nie potrzeba wiele tłumaczyć, bo papież będąc ostatnio w Niemczech miał spotkanie z ofiarami kościoła i osobiście przepraszał. (tyle, że ci ludzie nic z tych przeprosin nie mają, to taka żałosna rekompensata za zrujnowanie im życia)
  Ostatnio ktoś mówił mi o pewnym cytacie z Biblii, który z miłą chęcią z myślą o wszystkich księżach pedofilach i złodziejach teraz wklejam: „a król im odpowie: zaprawdę, powiadam wam: coście uczynili dla jednego z tych najmniejszych moich braci, uczyniliście dla mnie.”
  Antoni

  OdpowiedzUsuń
 22. Nie sądzę, żeby wszystkie z tych postulatów miały sens, niektóre są pisane jakby pod publiczkę (np. to o Konkordacie), ale zdecydowanie popieram ideę. Tylko proszę, nie przechodźmy w dyskryminację w drugą stronę. To że Kościół to organizacja do natychmiastowego wycięcia, jest jasne jak słońce. Ale nie wszyscy katolicy to bydło!
  Zakazać komukolwiek, nawet dostojnikom kościelnym, wypowiadania się - to niezgodne z konstytucją. Mało tego, byłaby to dyskryminacja ze względu na wyznanie. Rozliczenie ze zbrodni historycznych - błagam, jak to sobie wyobrażacie? Może jeszcze odszkodowania dla pra-pra-prawnuków poszkodowanych? Zaraz padnę ze śmiechu chyba. I przepraszam, ale co rozumie Pan przez 'zakaz hamowania rozwoju ludzkości', panie Rodan?
  Co do reszty - całkowicie się zgadzam! W szczególności z postulatem wyprowadzenia religii ze szkół.

  OdpowiedzUsuń
 23. Ja też nie sądzę, że wszyscy katolicy to bydło, ale taż nikt tutaj tego nie twierdzi. Jednakże ślepi to oni są, bo w momencie kiedy katolik przegląda na oczy i widzi prawdę, to przestaje być katolikiem, niezależnie od tego, czy się to sąsiadowi podoba czy też nie :)

  OdpowiedzUsuń
 24. Też się podpisuję... Też piszę o tym u siebie. Gdzieś w internecie, ktoś nazwał mnie "Katolikiem Oświeconym" - chciałbym aby każdy z postulatów wypisanych przez Pana Andrzeja został wprowadzony - bo to wszytko nie umniejszy mojej wiary czy też nie zakaże jej. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 25. Ani my ani Rodan nie uważamy katolików za bydło. Rodan pisząc te "postulaty" poprostu wkłada kij w mrowisko i słusznie. To mądra "prowokacja" a z tego Rodan słynie. Dostojnicy kościelni jak pisze NoName niech się wypowiadają ale nie z ambon, nie w trakcie mszy i nie w kazaniach. Kościoły, pielgrzymki mają głosić słowo Boże a nie politykę.
  Zakaz in vitro, zakaz używania prezerwatyw, "nauki" seksualne w których księża się lubują, dawanie "wytycznych" dla małżeństw itd. to Kosciół ośmiesza. Jest to sprzeczne z Biblią i nauczaniem Jezusa. I potem się rodzą takie schizmy jak ks. Natanek i hierarchowie nie mogą sobie z tym poradzić. Część biskupów popiera Natanka inni są bezradni np. kard. Dziwisz.
  LAURA

  OdpowiedzUsuń
 26. Daję to z FB jako dowód "niepolityczności" kosciółka.
  Pan doktor z Torunia, który całkiem niedawno pytał o to czy do sekcji zwłok Wassermanna dopuszczono prawdziwych Polaków zaczyna reglamentację prawa do przebywania w kościołach. Zdaniem dyrcia Radia Maryja członkowie i wyborcy Platformy Obywatelskiej powinni mieć bezwzględny zakaz wstępu do świątyni w całym kraju. Wściekły tatulo opowiedział swoim słuchaczom o tym, że rządzący występują przeciwko cywilizacji chrześcijańskiej a pielgrzymki organizowane przez kluby Platformy Obywatelskiej stanowią prowokację skierowaną przeciwko ludziom wiary. Jak widziałem prezydenta na Jasnej Górze na dożynkach, to naprawdę miałem bardzo przykre uczucie. Człowieku! Najpierw żeś zgodził się na poniewieranie krzyża pod twoimi oknami, razem z prezydentem Warszawy, ona mówi, że należy do odnowy w duchu świętym – na orgie szatanistyczne nagłaśniane przez telewizję … A teraz do kościoła – to jest manipulacja! To jest manipulacja! - Wykrzyczał do swojej radiowej trzódki tatulo.

  OdpowiedzUsuń
 27. Jedno sprostowanie nie "Radiowej trzódki" ale TRZODY, na czele której stoi BARAN (cwany baran)
  W.J.

  OdpowiedzUsuń
 28. Nie jestem "katoliczkiem malutkim" - głąbie. Jestem tylko przeciwko jednostronnemu podejściu do tematu. Jestem przeciwko zachłanności, pazerności KK i religii w szkole. To powinno być zorganizowane tak, jak kiedyś, w salach katechetycznych, lub w kościele po którejś mszy. Nie powinno im się za to płacić z budżetu państwa i nie powinni być traktowani jak nauczyciele przedmiotu, a religia nie powina miec wpływu na średnią ocen. Tu potrzebne są zmiany prawne, a przede wszystkim ponowne rozliczenie z konkordatem który jest nadrzędny wobec konstytucji RP. Jestem za państwem które równo traktuje wszytstkie religie i wszystkich ludzi. Ale... to wszystko zaczyna mi zajeżdżać utopią. Rodan opisuje fakty, ale rozgrzebywanie tego z namiętnością, uporem maniaka i obłędem w oczach [nie twierdzę, ze go ma ;]] i to po raz tysięczny któryś z rzędu, nie ma dla mnie sensu, bo każdy człowiek o tym wie [nie tylko z Wikipedii]. Należy się domagać zmian w sposób inny niż ten, który preferujecie, czyli obelgami pod np. moim adresem czy katolików. Niebycie katolikiem nie oznacza bycia ćwokiem, czy nieoczytanym kretynem co zdaje się usiłujecie tutaj twardo udowodnić [niektórzy]. Ja po prostu widzę i doceniam to, co KK zrobił dobrego, ale nie dając mu jednocześnie prawa do zaglądania mi pod kołdrę czy wymuszania "co łaska" na tacę. Czy tak trudno wam to zrozumieć? KK i tak wcześniej czy później padnie na kolana a potem na mordę, bo ludzie mają ich po prostu dość. KK to biblijna NIerządnica pijana krwią niewinnych, więc dajcie jej szansę, by sama się nią przypadkiem udławiła.

  OdpowiedzUsuń
 29. Do komentarza z 28 września 2011 10:24
  Wybacz dla ciebie nie ale dla mnie Rodan jest AUTORYTETEM. Czy znasz innego w Polsce, który napisał tyle książek odbrązawiających zkłamaną historię koscioła???!!!! Pisze pisze a kropla drąży skałe.
  Wyjaśnienie; okreslenie "katoliczek malutki" nie jest moje.
  TESS

  OdpowiedzUsuń
 30. Jaki tam z Rodana walczący, po prostu lewak, któremu się dziś wydaje, że walic słabszych po garach to wielka odwaga. Wszedłem tu i sądziłem, że przeczytam wyważone sądy, a tu po prostu kolejna lewacka ściema. Pewnie, że katole niech się same opłacają... Panie Rodan, nawet zdjecia wskazują, że Pan uprawia wyłacznie pijar. A tak ładnie się zapowiadało. Niestety ludzie po filozofii po jakims czasie przestają miec kontakt z rzeczywistością, zaczyną byc wyznawcami i wiernymi jedynej przewodniej myśli. Cóz komunę też Pan powienien rozliczyc, faszyzm, syjonizm i wojujący islam. Ale na to się Pan nie zdobędzie dlaczego... odpowiedzcie sobie sami.

  OdpowiedzUsuń
 31. "Walić słabszych po garach". Naprawdę Pan mysli ze kościół jest słaby??? To błąd. Kościół rządzi naszym parlamentem, rządem, a teraz wyborami. Ja czytałam antyklerykalne książki a przedtem artykuły Rodana wiele lat przedtem. On się nie pojawił znikąd. Jest kimś!!!
  Faszyzm i komunizm też rozliczał w swoich książkach, ale nie bedę z tobą polemizowała niedouku. Wszedłeś po to żeby robić ferment. Tacy też są potrzebni dla udowodnienia że nie jest łatwo zyć w Kretynokatolandzie. Pozdrów Rydzyka!
  Joana

  OdpowiedzUsuń
 32. Tez nie do końca ufam Palikotowi w tym co robi ale kojarzę parę osób w moim okręgu wyborczym z jego listy (ludzie m.in. od apostazja.pl i uwolnić konopie.) Tylko dlatego idę na wybory bo mam na kogo teraz oddać głos. Większość z nich podpisało by się pod tym postem obydwiema grabami.

  OdpowiedzUsuń
 33. JESZCZE PARĘ WYPOWIEDZI BISKUPÓW I ZACZNĘ WIERZYĆ W SZATANA! PRZECIEŻ BYŁ KIEDYŚ ANIOŁEM. Wziełąm to z internetu.
  Ordynariusz włocławski bp Wiesław Mering, jako przewodniczący Rady Konferencji Episkopatu Polski ds. Kultury i Ochrony Dziedzictwa Kulturowego, w ostrych słowach upomniał ks. Adama Bonieckiego za stawanie w obronie "Nergala", informuje "Nasz Dziennik".
  Były redaktor naczelny "Tygodnika Powszechnego" na antenie TVN24 bronił Adama Darskiego jako artysty. Biskup napisał: - "nie widzi Ksiądz związku między »Nergalem« jako satanistą i jako jurorem? Proszę zatem zafundować sobie badania okulistyczne i nie szerzyć zamętu w umysłach wiernych, opowiadając schizofreniczne tezy".
  - Sytuacja staje się bardzo poważna, kiedy ksiądz katolicki w telewizji mówi głupstwa, pisze hierarcha. - Wtedy ten kapłan staje się wilkiem w owczarni, a nie pasterzem. (...) Zwrócił jednocześnie uwagę, że każda wypowiedź osoby duchownej, która jest niezgodna z nauczaniem Kościoła, domaga się interwencji zwierzchników.
  PANIE BISKUP NA STOS KSIĘDZA BONIECKIEGO!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 34. TESS, gratuluję oczytania i 'trafnego' doboru określenia. Naprawdę nie posądzałem cię o to, że sama zdołasz coś wymyslić. Postawa godna fanatyczki, a fanatyzm dotyka ludzi nie potrafiących samodzielnie rozumować. Rodan uprawia pijar i wcale się z tym nie kryje tym bardziej, że cokolwiek robi, i tak zawsze spotyka się to z entuzjastycznym aplauzem gawiedzi w stylu takiej TESSSSS. Dlaczego "Endriu" nie opisuje innych religii? No bo przeciez bliższa ciału koszula, no i psy we wsi głośniej szczekają niż te w mieście. I to by było na tyle

  OdpowiedzUsuń
 35. Rodan opisuje inne religie ale w swoich książkach, których ty zaślepiony fanatyczny katolu nie znasz.
  Dziwię się, że jeszcze nie wykasował twoich wypocin. Piszesz ciągle to samo jak nakręcona przez rydzyka katarynka.
  I to by było na tyle.
  TESS

  OdpowiedzUsuń
 36. Ale się tu katolczyków napchało. Jakaś moda na Rodana u ludzi z kruchty?????? A może taki mają prikaz ?!!! A szczekają, ze serce rosnie. Boli ich prawda!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 37. Ty... zdziwiona kobieto, gdybyś potrafiła czytać ze zrozumieniem.... Nie staraj się dopluć do gałęzi na której siedzę, bo z twoim wdziękiem, naplujesz sobie na oczy.

  OdpowiedzUsuń
 38. Rydzyk??? A co ty pucybucie zafajdany tutaj robisz??? Ta gałąź, na której twój tłusty tyłek siedzi już prawie uschła i niedługo spadniesz na pysk, cwaniaczku :D
  Ale się zaplułeś tutaj :D Prochem jesteś i w proch się obrócisz, nie zapomnij nigdy o tym :D
  A teraz moje zdanie: nigdy nie jest za wiele wytykania mordercom ich morderstw i gwałcicielom ich gwałtów, dlatego to, co robi Rodan jest na miejscu! Jeśli ktokolwiek staje w ich obronie, ten jest zdrajcą człowieczeństwa! Nie ma nic na tej ziemi, co mogłoby usprawiedliwić czy oczyścić winy kościoła katolickiego! Oni zajmują się hodowlą ludzi, jakby hodowali zwykłą trzodę chlewną, najpierw doją, a potem szlachtują, zamiast służyć, jak było im to przeznaczone! Nie ma drugiej takiej organizacji, w imię której zostało wyrżniętych tyle milionów ludzi i jeszcze więcej było okradzionych. Kropką nad przysłowiowym „i” są seksualne „podboje” tzw. „duszpasterzy”. Działaj dalej, Endriu, a się nie przejmuj, że wielu by już chciało, aby na te tematy w ogóle nie mówić.
  „Prawda w oczy kole,
  nawet i ślepe katole”
  jak ostatnio stwierdził mój znajomy :D
  jak katolikom z tym się tak dobrze żyje, to niech się dają dymać od przodu i od tyłu, ale od mojej skóry wara! Ja się sprzedać nikomu nie dam! Kościoły, banki, polityka, to wszystko po jednych pieniądzach, tylko chcieliby człowieka wydoić albo za kilka srebrników sprzedać, dlatego podchodzę do tego „bractwa” spod znaku zielonego dolara, jak do śmierdzącego na kilometry gnoju.
  Jacek

  OdpowiedzUsuń
 39. Dziekuję Jacku, niech leci z tej gałęzi spróchniałej. Najpierw doczepił się do Rodana nie miał argumentów to opluł jego foto. A potem mnie nazwał głąbem,choć to nie ja go nazwałam katoliczkiem malutkim tylko ktoś inny. Tu jest dzisiaj dwóch albo trzech takich kochanków kościelnych i wypisuję brednie. Mnie tylko zastanawia czy im za to płacą????? I dlaczego Rodan ich nie wycina ???????
  TESS

  OdpowiedzUsuń
 40. Czytam wypowiedzi Anonimowego katolika, w pierwszej ze swoich wypowiedzi zwrócił uwagę na to, aby ludzie popierający Rodana zapoznali się z dekalogiem......mimo iż nie jestem człowiekiem wiary znam dekalog a nawet teraz wrzuciłem sobie dekalog i go czytam po każdym zdaniu napisanym przez naszego Anonimowego katolika.....co więcej czytam sobie też o przykazaniach miłości i jestem zawiedziony, że ma nasz miły Anonimowy katolik ma czelność nazywać się katolikiem..... Łamiesz człowieku większość z tych przykazań swoimi słowami. Ubliżasz, wyzywasz wieje od Ciebie mordem na odległość...muszę Ci powiedzieć jedno, nie jesteś miłosierny jak Twój nauczyciel, nie postępujesz wedle boskich praw, nie jesteś godny bycia katolikiem, co stawia Cię w Twojej wierze na równi ze mną ateistą, tyle że ja jestem w stanie z czystym sumieniem powiedzieć: wybaczam Ci bo nie wiesz co czynisz.... a Ty Anonimowy katoliku jesteś w stanie wybaczyć sobie swój grzech i prosić swojego boga o wybaczenie za pychę i gniew?? To chyba dwa z siedmiu najcięższych grzechów w Twojej wierze???
  Pozdrawiam serdecznie
  Greg

  OdpowiedzUsuń
 41. Ciekawie jest tutaj i bardzo kolorowo. Mnie zastanawia już od dawna, kim jest ten bóg katolików? Jak ksiądz zieje nienawiścią z ambony - to znaczy bóg tak chciał, jak gwałci małe dzieci - wola boska; wojny krzyżowe - w imię boga; palenie czarownic - nakaz od najwyższego; pękające od przepychu świątynie i brzuchy kapłanów - oznaka niezłomnej wiary; itp., itd. Jak to fajnie, że ludzie potrafią sobie wszystko w tak prosty sposób wytłumaczyć. Czyż życie nie jest piękne? Żyj w ubóstwie i każdy uciułany grosz zanoś do kościoła, bo nie każdy ksiądz jeszcze jeździ mercem, a bóg to widzi i kara ciebie spotka wielka, jak księdza na merca stać nie będzie, bo osobistością on jest wielką na ziemi, namiestnikiem pana twego, a wiec od gardła sobie odejmować będziesz, aby mu dogodzić i syna na ministranta poślesz, aby ksiądz w wolnych chwilach też troszkę mógł sobie poużywać, wszak człowiekiem jest i swoje potrzeby też ma. I pamiętaj, że wszystko, co kościół katolicki robi, to jest robione w imię katolickiego boga, bo on jest największy ze wszystkich bogów i TYLKO w nim jest zbawienie, a wszyscy inni, choć uczciwi ludzie, będą potępieni, bóg kościoła katolickiego wymaga abyś był katolikiem, a czy jesteś mordercą, złodziejem, czy gwałcicielem w habicie, nie będzie dla niego odgrywało najmniejszej roli, bo robisz to wyłącznie z miłości do bliźniego swego. ROZUMIESZ?
  Kiedy ludzie wreszcie dorosną i przestaną dawać sobie oczy mydlić? Czy to tak naprawdę wiele potrzeba, żeby zrozumieć, że jest się robionym w trąbę przez bandę zwykłych kryminalistów, którzy bez katolickiej „aureoli” w piredlu by dawno zgnili?
  Edek

  OdpowiedzUsuń
 42. Rodanie, dobrze robisz, że nie wycinasz tych katofaszystów. Oni piszą jakby żyli w skansenie a nie w rzeczywistości. Mają swój swiatek stworzony przez księży. Takie muzeum a raczej ZOO.
  Joana

  OdpowiedzUsuń
 43. W KOŚCIELE TEŻ TRWA WALKA. ZACZYNAJĄ SIĘ WALIĆ PO GĘBACH. POCZYTAJCIE TEN LIST
  List otwarty ks. Lemańskiego do biskupa Meringa "To niegodne biskupa i chrześcijanina" Każdy biskup, zwłaszcza w naszym kraju, staje się osobą publiczną i musi się liczyć z tym, że jego słowa wypowiedziane w przestrzeni publicznej spotkają się z reakcją. Myślę że właśnie ze względu na społeczną reakcję wypowiedział ksiądz biskup słowa na temat pewnego artysty, a niedługo potem napisał list otwarty do księdza Bonieckiego. Nie żyję na tym świecie tak długo, jak ksiądz biskup, ale pamiętam jeszcze akcje publicznego piętnowania w naszym kraju osób uznanych za godne pogardy, i publicznego odcinania się od owych napiętnowanych przez tak zwane autorytety. Szatan, czyli nieprzyjaciel, towarzyszył będzie Kościołowi aż do bram Królestwa i z całą pewnością należy stawiać mu czoła. Papież Benedykt XVI publicznie piętnował ową tajemnicę nieprawości dokonującą się wewnątrz Kościoła. Błogosławiony Jan Paweł II publicznie przepraszał za dzieła dokonane za podszeptem szatana przez ludzi Kościoła. Obaj papieże w swojej walce ze złem nigdy nie posunęli się do działań, na jakie zdecydował się ksiądz biskup. Piętnowali zło, ale nigdy nie czynili tego nazywając konkretnych ludzi, kraje, organizacje. To, co zawarł ksiądz biskup w wypowiedziach na temat tego artysty, a już zwłaszcza to, co napisał ksiądz biskup w liście otwartym do księdza Bonieckiego, uważam za niegodne nie tylko biskupa, ale i chrześcijanina. Wypominanie ludziom wymienianym z nazwiska ich rodziców i ich niejednoznacznej przeszłości jest niedopuszczalne. Jeśli ksiądz biskup takimi metodami chce głosić całą prawdę, to proszę napisać list otwarty do niektórych swoich braci w biskupstwie, których rodzice również mocno związali się z ideologią marksistowską, a rodzeństwo niektórych tonie w nałogach. Proszę piętnować podstępne dzieła szatana wśród hierarchów uwikłanych w świadomą współpracę z organami bezpieczeństwa lub w czyny głęboko niemoralne rzucające straszliwy cień na nasz Kościół. Wszystkich dotkniętych treścią listu otwartego, jaki wystosował ksiądz biskup do księdza Bonieckiego, zarówno tych wymienionych z nazwiska, jak i poruszonych jego lekturą przepraszam w imieniu Kościoła. A tak na zakończenie, w Chełmnie nad Nerem, w diecezji powierzonej trosce księdza biskupa, szatan pozostawił straszliwe ślady. W tamtejszym kościele hitlerowscy oprawcy przetrzymywali przed śmiercią tysiące Żydów, zanim nazajutrz zamordowali ich w samochodach śmierci. Odwiedzałem ten kościół wiele razy i nie znalazłem żadnego śladu piętnującego to straszliwe dzieło szatana. Do dzieła, księże biskupie.
  Ksiądz Wojciech Lemański Jasienica 28 września 2011

  OdpowiedzUsuń
 44. Najpierw Rydzyk głosił, że Unia Europejska jest dziełem szatana i agitował, zeby Polska nie wstępowała. Teraz żebrze o miliony i ma wszystkim za złe.
  "O. Rydzyk, który ogłosił sukces odwiertów geotermalnych w Toruniu, wciąż nie może darować Donaldowi Tuskowi, ze za jego rządów stracił 27,3 mln zł dotacji na wiercenia z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska, obiecanych jeszcze za czasów PiS. Jak czytamy w blogu "Głos Rydzyka", chce przekonać premiera, że nie czerpie z geotermii żadnych korzyści i żyje bardzo skromnie.
  O. Tadeusz Rydzyk przypomniał na spotkaniu Rodziny Radia Maryja w Częstochowie o odmowie dotacji. - Do takich spraw są specjalne dotacje i unijne, jest taki urząd, Fundusz Ochrony Środowiska, są na to pieniądze! - mówił. - I wszyscy to dostają. Myśmy podjęli się takich badań, jakich jeszcze nie było w Polsce. Dla Polski. I wyobraźcie sobie że wtedy, gdyśmy już podpisali umowę z firmami, które mają to robić, ci rządzący teraz - co zrobili? Powiedzieli, że nie dostaniemy tego! Tego co było podpisane! A to są miliony! Czy wyobrażacie sobie?"
  Skąd szef Radia Maryja wziął te brakujące miliony? Ojciec Rydzyk oznajmił, że nie wie. Zasugerował jednak, że pomogła mu w tym Matka Boża i słuchacze. Tak cynicznego i podłego człowieka robiącego moherom wodę z mózgu chyba nie ma na świecie! I tacy są katole co nawet na tym blogu sieją zawiść i podłość
  Rysz.

  OdpowiedzUsuń
 45. RYDZYK DOSTAŁ OD MATKI BOŻEJ 27,3 MLN ZŁOTYCH!!! MÓDLMY SIĘ!!!

  OdpowiedzUsuń
 46. Już właśnie zaczynam się modlić o zdrowie dla sponsorów Ojca Rydzyka, bo o rozum, to już dla nich się modlić nie ma najmniejszego sensu.
  Ha ha ha!
  A tak swoją drogą, to w czoło się pukam, jak mi jakiś nawiedzony twierdzi, że watykańscy sukienkowi są sługami jakiegokolwiek Boga!
  Ha ha ha!
  Dobry bajer to pół sukcesu, jak mówi prostytutka prosząc frajera o ogień i słodziutko puszczając mu oczko!
  Ha ha ha!
  -Dlaczegoś bidny, katoliku?
  -Boś głupi!
  -A dlaczegoś głupi?
  -Bo dałeś se mózg wyprać, baranie boży!
  Ha ha ha!

  OdpowiedzUsuń
 47. Jestem jako antyklerykał pod wrażeniem tego, co właśnie czytam, dlatego przytaczam:
  Ew. Św. Mateusza, MOWA ESCHATOLOGICZNA, 24:
  01 Jezus wyszedł ze świątyni. W drodze (na Górę Oliwną) podeszli do Niego uczniowie, żeby Mu pokazać świątynne zabudowania.
  02 On odpowiedział: - Widzicie, to wszystko? Zaprawdę, powiadam wam: Nie zostanie tu kamień na kamieniu - ani jeden nie zostanie na swoim miejscu.
  03 A kiedy usiadł na Górze Oliwnej, podeszli do Niego uczniowie na osobności prosząc: - Powiedz nam, kiedy to nastąpi i jaki będzie znak Twojego przyjścia i końca (tego) czasu?
  04 Jezus im odpowiedział: - Uważajcie, aby was kto nie zwiódł.
  05 Bo wielu przyjdzie w moim imieniu mówiąc: Ja jestem Mesjaszem. - I wielu zwiodą.
  06 I dotrą do was słuchy o wojnach i wieści wojenne. Uważajcie, nie lękajcie się, tak musi się stać. Lecz to jeszcze nie koniec.
  07 Bo powstanie naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu, a w niektórych miejscach nastanie głód i będą trzęsienia ziemi.
  08 To wszystko początek boleści.
  21 Bo nastanie wtedy "udręka" tak wielka, "jakiej od początku świata aż do dziś nie było" i nie będzie.
  22 I gdyby tych dni nie skrócono, nikt by nie ocalał, ale ze względu na wybranych dni te będą skrócone
  29 A zaraz po udręce tych dni "słońce się zaćmi i księżyc nie da światła, i gwiazdy będą spadać" z nieba i "moce niebieskie" będą wstrząśnięte.
  36 Nikt nie zna tego dnia i godziny, ani aniołowie w niebie, ani Syn, tylko sam Ojciec.
  37 A z nadejściem Syna Człowieczego będzie tak jak za czasów Noego.
  38 Jak przed potopem (ludzie) jedli i pili, żenili się i wydawali za mąż do dnia, w którym Noe wszedł do arki,
  39 i nie domyślali się niczego, aż przyszedł potop i wszystkich pochłonął, tak też będzie z przyjściem Syna Człowieczego.
  40 Wtedy dwóch będzie na polu: jednego zabiorą, a drugiego zostawią.
  41 Dwie będą mleć na żarnach: jedną zabiorą, a drugą zostawią.
  45 Jestże taki sługa wierny i roztropny, którego pan postawił nad swoją służbą, aby wydzielał jej żywność w określonym czasie?
  48 Lecz jeśli jakiś zły sługa powie sobie w myśli: Pan mój odwleka swoje przyjście -
  49 i zacznie bić swoich towarzyszy, i będzie jadł, i upijał się z pijakami -
  50 pan takiego sługi przyjdzie w dniu, w którym się go nie spodziewa, i o godzinie, której nie zna.
  51 I usunie go. I podzieli on los obłudników. Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów
  ...................................
  NIE BOJĘ SIĘ, BO NIE MAM SOBIE NIC DO ZARZUCENIA! NIECH RYDZYK I RESZTA ŚWITY PORTKAMI TRZĘSIE!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 48. Znakomity post. Brawo Rodan. Ale mało komentarzy. Niech pan da to na facebook. Wybory się zbliżają. A ten post to apel do ludzi

  OdpowiedzUsuń
 49. Demokracja jest zupełnie bezsensownym systemem, gdyż wychodzi z założenia, że większość społeczeństwa jest na odpowiednio wysokim stopniu inteligencji, aby być w stanie pokierować swym losem. W Polsce natomiast większość ludzi chce, aby ich losem pokierował kościół, w tej cichej nadziei, że zostanie im to po śmierci wynagrodzone. Czy to nie jest jakaś paranoja???
  W.W.

  OdpowiedzUsuń
 50. Temat jest już na FB i nie wiem gdzie komentować tu czy tam. Narazie się wstrzymam i idę na FB poczytać. Ciekawy temat.

  OdpowiedzUsuń
 51. Słowa Rodana POPIERAM! Tak dalej być nie może!

  OdpowiedzUsuń
 52. Księża, jak wiadomo, mają się w naszym kraju dobrze, mogą robić co im się podoba, ale co robią takie zwykłe zakonnice? Zaprzątnięta tą myślą, postanowiłam poszukać adekwatnych opisów działalności tychże niewiast, a oto zaskakujący efekt mojej ciekawości:
  http://forum.interia.pl/watek/siostra-zakonna-charlotte,1066,499575

  OdpowiedzUsuń
 53. Zakonnice w naszym kraju też mają nieźle. Mają główkę do interesów. Prowadzą płatne szkoły (licea też), biura pielgrzymkowe, domy opieki, w których co chwila wybucha skandal z biciem podopiecznych, z zyskiem sprzedają uzyskane od Komisji Majątkowej nieruchomości i ziemie, a nawet jeden z żeńskich zakonów ma własną GORZELNIE i posiada na to zgodę właściwych władz. Są zwpolnione z podatkó
  To rzeczywiście jest Kretynokatoland.
  Wies.

  OdpowiedzUsuń
 54. Na jakim swiecie ty zyjesz, WW? Demokracja zostala wprowadzona po to, zeby bydlo myslalo, ze ma cokolwiek do powiedzenia i nie rozchodzilo sie na boki. Kto rzadzi? Ten kto ma kase! Kto musi sie sluchac? Ten kto kasy nie ma! Z twojej wypowiedzi mozna wnioskowac, ze jestes inteligentna osoba, tylko ze smutkiem stwierdzam, ze nalezysz do grona tych naiwniakow, co jeszcze na oczy nie przejrzeli. Te wybory w Polsce to taka sama fasada jak i wybory w USA, ludzie sie ciesza, ze niby maja jakis wybor, a tak po prawdzie, to nigdy wyboru nie mieli, bo to przeciez wszystko jedno kto u steru siedzi, wazne jest tylko to, kto z tylu pociaga sznurkami!!! Pomysl nastepnym razem, zanim sie tutaj publicznie zaczniesz osmieszac. Kosciol ma kase, dlatego rzadzi i bedzie tak dlugo rzadzic, jak dlugo ludzie im kase beda dawac
  z powazaniem
  John z USA

  OdpowiedzUsuń
 55. Oj, jakie to prawdziwe! Przecież przeogromną większością w każdym państwie są ludzie biedni i bardzo biedni, a więc sam fakt istnienia slumsów w Stanach, czy też koczowania bezdomnych na Centralnym w Wawie jest potwierdzeniem wypowiedzi Johna, że tylko pieniądze rządzą światem, a przeciętny człowiek to zwykłe bydło, które wielcy tego świata mają nie tylko w garści ale też w dupie! Religia to super pomysł na kontrolowaną hodowlę bydła, bo przy okazji „spowiedzi świętej” każdy cielak wyśpiewa co mu po głowie chodzi i na koniec jeszcze z zadowoleniem za swoją głupotę płaci, rzucając sukienkowym na tacę. 2000 lat nad tym systemem pracowali, najpierw był feudalizm, później kapitalizm, a biedak był zawsze obdzierany ze skóry i niech mi jeszcze może ktoś powie, że jest się z czego cieszyć! Ksiądz biedy nigdy nie zazna, bo go nauczyli jak się bydło doi, ale bądź człowieku w potrzebie, tak jak i ja kilka lat temu byłam, to usłyszysz od księdza, że się może za Ciebie pomodlić, ale na parę groszy dla głodnego człowieka to grubasa nigdy stać nie będzie! Tak wygląda prawda, że KK to zwykła pijawka i nic poza tym!
  Ewa

  OdpowiedzUsuń
 56. Bardzo ciekawa dyskusja. Ale troche się "rozmydliła" bo temat jest też na FB. Chyba słusznie bo wiekszy odbiór!
  Sław.

  OdpowiedzUsuń
 57. Uwaga, wiadomość z pierwszej ręki: jak PIS dojdzie do władzy, to zostanie stworzony specjalny urząd do walki z przeciwnikami kościoła o wyostrzonym profilu, mający na celu celową dyskredytację osób mających wpływ na opinię publiczną w Polsce. Imperium kontratakuje! Czarno to widzę! Jaro będzie już pewnie codziennie chodził z pochodniami!
  Akatol

  OdpowiedzUsuń
 58. Jarek będzie chodził z pochodniami, jeździł do Radia Maryja i rydzykowej telewizji, dawał forsę i ziemię kościółkowi, udzielał się na pielgrzymkach na Jasnej Górze, stworzy ten urząd o którym pisze Akatol i wiele innych urzędów mających trzymać naród za mordę aż wyczerpie mu się akumulator i skończy tam, gdzie jego miejsce tzn. w SZPITALU PSYCHIATRYCZNYM!
  Harnaś

  OdpowiedzUsuń
 59. Rodanie, pisz tak dalej ale częściej. Dajesz dużo informacji do przemyśleń
  UWIELBIAM CIĘ!
  Katarzyna

  OdpowiedzUsuń

Jeśli chcesz skomentować nie tworząc konta, wybierz NAZWA/ADRES URL albo ANONIMOWY.