wtorek, 10 stycznia 2012

ALE SCHIZA, czyli opowieści z Katotalibanu!

Drogie Parafiany, mordy wy moje! Dzisiaj ewangeliczna przypowieść na temat Jezusa w Warszawie, ale pierwej: w związku z licznymi pytaniami, gdzie poszedł nasz powszechnie lubiany koleś Grzegorz Stolarski po śmierci – odpowiadam: DO NIEBA!
I tam strasznie bluzgał na mnie i na Was do Boga. Płakał i mówił między innymi: „Panie Boże, ja mówiłem do niego Mistrzu, a ten niewdzięczny Rodan podobno mnie lubił, a wygłosił taką mowę pogrzebową, że wszyscy, oprócz mnie, pękali ze śmiechu. Potem na jego blogu i na fejsie ludzie mnie wzięli pod obcas, flekowali i se jaja robili ”.
I Grześ skarżypytka nadawał dalej do Boga:
- Panie Boże, Rodan mnie wykończył!
A na to Bóg (cierpliwie):
- Nie Grzegorzu, tyś sam się wykończył na własną prośbę. Azaliż po coś zadarł z tyloma ludźmi? Azaliż dlaczegoś ich oszukiwał? Po coś udawał własną śmierć?
A Grześ skarżypytka:
- Nikt by nic się nie domyślił, gdyby nie Rodan. To jest kutas!
A na to Bóg (cierpliwie):
- Nie Grzegorzu, między tobą a Rodanem jest różnica taka, że to ty jesteś kutas, a on ma kutasa!
A Grześ mocno wnerwiony na Boga (za chwilę chyba go walnie w łeb):
- Co ja słyszę?! I ty Boże przeciwko mnie tak jak wszyscy?! Boże, dlaczego mi nie pomogłeś? Dlaczego mi to zrobiłeś?! Dlaczego?!”
A na to Bóg (stracił cierpliwość):

-  A bo ja Cię, kurwa, nie lubię!
A teraz nareszcie przechodzimy do horroru wymyślonego przez katotalibów.
19 maja br. odbędzie się w Warszawie „Ogólnopolski Marsz dla Jezusa”, w którym weźmie udział… Jezus. Organizatorzy  już reklamują w internecie (na fejsie też) i sprzedają czerwone czapki oraz koszulki z napisami: „Jezus umarł za was”, „Jezus żyje”, „Jezus jest moim królem”, „Polska dla Jezusa”, „Jezus królem Polski” itd. itp. 
Przypomina mi się, jak na murze przy przystanku autobusowym Politechnika Łódzka oazowcy wypisali sprayem: JEZUS CZEKA!  A pod spodem studenci dopisali: NA AUTOBUS!
Jak się Jadźka Bufetowa dowiedziała, że w tym ogólnopolskim marszu weźmie udział także Jezus to powiedziała, że może być tak:
Idzie sobie prostytutka warszawską ulicą, zobaczy maszerującego Jezusa i krzyknie zszokowana:
- O Jezu!
A Jezus:
- O, kurwa!
Kulminacją marszu będzie koncert - uwielbienie Jezusa Chrystusa na Placu Zamkowym. Organizator wzywa: „Jezus otworzył nam wszystkim cudowną możliwość, aby przejść razem z Nim ulicami stolicy i wyraźnie ogłosić, że Chrystus zmartwychwstał, żyje i króluje! Chcemy jednym głosem proklamować Królestwo Boże na ziemi”.
O co tu właściwie chodzi? Nie wiadomo. A jeśli nie wiadomo o co chodzi, to zawsze chodzi o pieniądze! Obliczmy sobie: koszulka plus czapeczka (nawet ładna) – na przykład 250 złotych. Niech udział w tym marszu weźmie 100 tysięcy owieczek. I to pomnóżmy przez  250 zetów. Owieczki idźta w tym marszu, ale nie kupujta tych gadżetów, barany! E tam, i tak kupią!
Organizatorem marszu jest Artur Pawłowski, twórca w Warszawie KOŚCIOŁA ULICZNEGO. Przedtem był w Grecji i Kanadzie, gdzie jego firma splajtowała. Teraz jest Artur w Warszawie i wierzcie mi – nie splajtuje! W Katotalibanie Jezus i jego mamusia dobrze się sprzedają.
Kto z Was weźmie udział w „Ogólnopolskim Marszu dla Jezusa”, a kto nie i dlaczego? I w ogóle co o tym sądzicie? Goło, ale wesoło jest w Polsce, no nie?! 

72 komentarze:

 1. Najpierw uwaga na temat postu. Jest to arcydziełko. Trudno w kilku zdaniach tak precyzyjnie zdefiniować temat. Rodan to mistrz słowa, jak to ktoś napisał w poprzednim poście. W MARSZU UDZIAŁU NIE WEZMĘ! To absurd!!!!
  Jeśli chodzi o niby „nieboszczyka” to on się broni i ciska gromy na wszystkich, ale nie na siebie bo się boi. Nawet Boga oskarża, he he he. Ja przed chwilą kliknęłam w reklamę lekarza neurologa, która pojawiła się na tym blogu. I tam czytam „Zaburzenia nerwicowe są grupą jednostek chorobowych, u podłoża, których leżą czynniki psychologiczne. Nieadekwatna reakcja lękowa oraz uruchomienie zachowań obronnych osobowości prowadzą do zniekształconej reakcji emocjonalnej, której prawie zawsze towarzyszą różne dolegliwości somatyczne ("nerwice narządowe")”.
  Przeczytajcie bo wydaje mi się, że Stolarski ma takie zaburzenia.

  OdpowiedzUsuń
 2. https://www.facebook.com/pages/Marsz-Dla-Jezusa/178788522195627?ref=ts

  OdpowiedzUsuń
 3. Hmm.. tak mnie zastanawia-skoro umarł i nie żyje,to jak weźmie udział w marszu?? No to w końcu żyje? Bo jak tak,to cała ta religia o dupę potłuc..A jak nie żyje to przecież nie może iść.. A,no,tak - zmartwychwstał.. No to osobiście powinien wziąć udział.. Ale czy będzie szedł w pierwszym szeregu? Bo ja bym chciała parę fotek strzelić.. co prawda znałam kiedyś takiego jednego Stolarskiego co to co rusz umierał i zmartwychwstawał,ale tez foci mu nie miałam jak strzelić... to jezeli ten cały Dżisus będzie szedł to ja tam chcę być i ten moment uwiecznić..

  OdpowiedzUsuń
 4. buahahhahahhahhahahahahahahhh, Rodan wrócił !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hahhahah. Buziaki.Kuba

  OdpowiedzUsuń
 5. N marsz to ja moge isc.....ale 1 maja....a z czarnymi ....kuta....nie chodze

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja pierdolę... i nie życzę sobie, żeby jakis nawiedzony bubek wmawiał mi, że ktokolwiek za mnie umarł...

  Moniuszek.

  OdpowiedzUsuń
 7. Kurde mać! Ja nie mogę! Że też w takim kraju człowiek mieszka... NIE PÓJDĘ NA MARSZ I NIE ZROBIĘ Z SIEBIE IDIOTKI! Jak w kraju tak obrażającym Żydów można zmajstrować taki absurd - wielbić Jezusa króla - Żyda z dziada pradziada haha i z matki Żydówki, (a ojca to tak nie do końca wiadomo, bo ją Jusuf z brzuchem wziął za żónę) - i wrzeszczeć, żeby Jezus Żyd był królem Polski dla Polaków?!
  Idiotyczne to mało powiedziane! To kretyństwo w najczystszej postaci i kabotynizm czy tam co chcecie jeszcze...
  Antysemici biorą sobie Żyda na Króla - niezłe jajca samurajca haha!

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie na darmo mądrzy mówili, że religia to opium dla mas...i jakby jej nie było należałoby ją wymyślić... Mas ci u nas dostatek...masa jest okiej, ciemna, zalękniona, obłudna i dobrze zmanipulowana przez fachowców od religijnego PR...Dobrze można ją ulepić i uformować w ...bałwana na ten przykład...;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak by mnie mój mąż zobaczył w takiej czapeczce to by chyba zszedł z tego świata jak Greg hehe - natychmiastowo i od razu hahaha
  Ale czego się nie robi dla kasy - wiedzą kleszki gdzie i komu opchnąć takie gadżety!

  OdpowiedzUsuń
 10. To będzie prawdziwa maskara...

  OdpowiedzUsuń
 11. Czytałem i płakałem ze śmiechu. Teraz czytam komentarze i zwijam się. Jak mi pęknie brzuch to wystąpię do Rodana o odszkodowanie.
  J.

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja też zdycham ze śmiechu i płaczę nad Polską. Do czego doprowadzi głupota i oszołomstwo niektórych.

  OdpowiedzUsuń
 13. To trzeba mieć schizę jak Jarek po prochach, by jednocześnie wrzeszczeć, że "Jezus za nas umarł" i że "Jezus żyje". To kurwa jak? Żyje, czy umarł?
  A postulat, by był on królem Polski jest w ogóle z czapy wziety! Dlaczego? No bo to jest niekonstytucyjne! W Polsce nie wolno pelnic funkcji publicznych osobom skazanym prawomocnym wyrokiem! Tym wyznawcom powinna wystarczyc figura ze Swiebodzina, obrazujaca dokladnie polski katolicyzm: jest betonowa i pusta w srodku...

  Mariusz Przybyla

  P.S. Jądruś, dawaj te swoje kazania tez na fejsie, bo tu nie mozna klikac "lubie to" :)

  OdpowiedzUsuń
 14. To dobrze,że taki marsz się odbędzie, gdyż impreza tego typu to w gruncie rzeczy ośmieszanie wiary i instytucji Kościoła. A im śmieszniej tym lepiej dla antyklerakalnej opcji.Mogą ją brać na poważnie tylko wierni specjalnej troski spod znaku Frondy z Terlikowskim, lub (p)osłem Górskim na czele wspomaganymi przez naczelnego egzorcystę i inkwizytora RP, Ryśka Nowaka - tego od sekt i Dody. Oczekuję jeszcze na sejmowe modły w intencji nawrócenia Nergala i zgrillowania Owsiaka wraz z Palikotem i Jonaszem z FiM.

  OdpowiedzUsuń
 15. Dobre! Bardzo dobre. Świetne!
  Na fejsie też się gotuje! Jakby Rodan dał to na FB, to byłoby ze 3 tysiące komentarzy, albo więcej.
  Rysz.

  OdpowiedzUsuń
 16. Mariusz, a ja sobie tak myślę, że jak mówią, że Jezus zmarł 'za nas' czyli za mnie też, to ja już nie muszę umierać haha i szkoda, że Greg tego nie doczekał, bo też nie musiałby umierać hahaha!

  OdpowiedzUsuń
 17. ...... gdy przeczytałem pierwsze zdanie boga, jakie nam Rodan przekazał, to uznałem to za Rodanowską licentia poetica i wzbudził się mój sprzeciw..... jednak kolejne zdania były prawdopodobne i uznałem, ze Rodan dał sie tylko ponieść chwilowej wyobraźni w pierwszym zdaniu..... bogu nigdy nie mawia "azaliż", co najwyżej "no wiesz kurwa mać".... nie raz to słyszałem przy piwie z Nim..... co do samego marszu, to uważam go za odpowiedź na Owsiakową Orkiestrę i próbę stworzenia heppeningu na podobną (sic!) miarę..... merkantylne przesłanki tego eventu, o jakich Rodan wspomina, są oczywiste..... gdybym chciał bawić się retoryką kościółkowych uznałbym, że mamy do czynienia ze zwyczajnym bluźnierstwem, bliskim poczynaniom Izraelitów podczas Wedrówki Ludów, kiedy to pohulali w czasie nieobecnosci Mośka i ulali złotego cielca.... patrzy na to, że to ludzie wszystko wymyślili i ludzie oznajmiają nastanie srólestwa bożego.... ergo.... boskość Jezuska, to też ludzki wymysł.... a wszystko to przez odpływa kasy, bo mniejsza o wiernych.... i niecierpliwość sukienkowych, kosciółkowych i ich satelitów robiących deal na powrocie Jezuska..... bo ten kurwa, nie chce siem wrócić.... cóż.... sporo u nasz egzotycznych parad, więc i tę możemy se ogladnąć..... dobrze, ze nie słychać nic o udziale Andrzeja Szpaka, bo wtedy bym siem obawiał..... to taki sukienkowy Owsiak - z większym stażem.... :))))))

  OdpowiedzUsuń
 18. Moderator przeprasza, jeśli trochę czekacie. Ma problem z Grzesiem, który ponownie chce się dostać do znajomych tym razem z nickiem: JUDASZ ISKARIOTA.
  Grześ, wiem że czytasz komentarze. Posdróffko!
  Napisz coś sensownego to namówię moderatora, żeby puścił!

  OdpowiedzUsuń
 19. No tak! Jezus - śrezuś! A o Ukochanym Ojcu Narodów, Mentorze Polskiej Nauki i Filozofii, Miłosiernym Opiekunem Dzieci, Janem Pawłem ani jedna duszyczka nie pomyślała? NIE! Bo wolą rozpustnego hippisa, co to żył w ubóstwie i z miłością do każdego podchodził, nikogo nie okradł, ani bezpodstawnie nie oskarżył zwanego JEZUSEM!

  Wstydźta się ludzie! Ja się za Was pomodlę i dam szybciutko na tacę. Zadzwonię nawet do Ojca mego Tadzia, co by na antenie się za Was modlił.


  Siemka!

  OdpowiedzUsuń
 20. Misiu Pacyfko. Pamiętam Szpaka. Jedyny ksiądz, który uwielbiał mnie, mimo, że nie potrafił nawrócić:) A próbował bidulek przez kilka lat na zlotach i pielgrzymkach młodzieży różnych dróg:)
  Ale do rzeczy.
  Endriu jesteś mistrzem słowa i słowem mistrza zarazem.
  Ale tym razem Jaćka swoim tekstem Cię zagła!
  Z tym jezusem i o kurwą. To było boskie:)
  I jeszcze coś o napisach:
  Na pewnym kościole wisiał wielki transparent z napisem PRZYJDŹCIE DO MNIE JA WAS POKRZEPIĘ! Pod napisem ktoś dopisał przecudny dopisek: MARS:)

  P.S. Swoją drogą uważam, że buk był okrutny w tym niebie dla Grega. Pozwolił mu się wygadać i dał mu nadzieję na sprawiedliwość by pobawić się jego kosztem. Powinien od razu mu walnąć w ryj swojskie polskie słowo: spierdalaj!

  Monia Twarogal

  OdpowiedzUsuń
 21. Proponuję hasła w nowszej wersji: „Jezus umarł! Chwała Jahwe”, „Jezus nie żyje”, „Jezus nie jest moim królem”, „Polska bez Jezusa”, „Jezus królem Piekieł”, "Odjezusowanie", "Dejezusizacja Polski", "Odkatoliczanie Narodu Polskiego", itd.

  Azimat

  OdpowiedzUsuń
 22. Miotają mną uczucia wielce ambiwalentne...Z jednej strony, chcą maszerować i dają się nabierać na różne slogany - proszę bardzo. Jeśli jeszcze w dodatku czarna madame warszawska wyda zgodę....Ale mam pytanie! Czy ci co uważają się za katolików, wykrzykując te swoje prawdy objawione nie bluźnią? Nie grzeszą? Czy Jezus życzyłby sobie takiej reklamy? Skoro ma królestwo niebieskie, to po co mu to nasze, polskie pojebane do kwadratu? Czy będzie powtórka z Krakowskiego Przedmieścia, gdy mocherówki waliły na odlew różańcem tych, co mieli inne zdanie....Jak mówił klasyk:ludzie ludziom zgotowali ten los....Na szczęście nie wszyscy się na to zgadzają, i w tym jest cała nadzieja.PS. Jeszcze nie całkiem doszłam do siebie po przeczytaniu tego bloga....musze przetrawić!Renatka O.

  OdpowiedzUsuń
 23. Rozumiem, że przechodzą tylko komentarzae lizidupskowe? Rodan, ty masz szczęście, że tylu kretynów ziemia nosi, przynajmniej ma cię kto czytać. Takie wypociny to na poziomie III klasy podstawówki. Ż E N A D A !!!

  OdpowiedzUsuń
 24. ...... Judasz Iskariota?..... znam, bo bogu i on lajkowali post Jezuska..... ale Ty chyba o tym podszywańcu z pustą tablicą i 43 znajomkami?.... to popierdółka nie Judasz..... góń frajera, albo wskaż mu najbliższą suchą gałąź..... co o tej porze roku nie jest zbyt trudne.... :)))))) ....

  OdpowiedzUsuń
 25. Uwaga: za chwilę moderator pusci komentarz anonimowego. Jest to Grzegorz Stolarski. Poczytajcie!

  OdpowiedzUsuń
 26. Ten komentarz z godziny 18:37 to nasz Grzegorz Stolarski. Ale się wkurwił!

  OdpowiedzUsuń
 27. Endrju - zabiłeś Grega śmiechem haha

  OdpowiedzUsuń
 28. "Ale schiza!" Czyli opowieść o tym jak Endrju wszędzie widział Grega :) Ten komentarz o 18.37 nie ma nic wspólnego z GGS. Jestem kobietą - bardzo elokwentną, inteligentną, bystrą i błyskotliwą, a takich palancików jak ty wciągam jedną dziurką od nosa :) Jesteś cieniutki jak przeterminowany kabanosik. Uwaga, podpisuję się: Deka

  OdpowiedzUsuń
 29. Dzień dobry
  Kocham cię
  Nie chcę cię z oczu stracić, więc
  Jeszcze więcej, jeszcze więcej, jeszcze więcej
  DZIEŃ DOBRY
  Kocham cię
  Podzielimy dziś ten ogień na dwoje
  Para-moje
  Para-twoje
  Onomatopeiczne
  Paranormalne
  Paranoje
  We dwoje
  Para-moje
  Para-twoje
  Onomatopeiczne
  Paranormalne
  Paranoje
  We dwoje

  Twój Greg :*

  OdpowiedzUsuń
 30. Dam ten komentarz z 18;56 na facebook. Niech się pośmieją.

  OdpowiedzUsuń
 31. Deko, właśnie widać Twoją błyskotliwość i inteligencję. Przez lupę ją właśnie oglądam!

  OdpowiedzUsuń
 32. ...... deko..... zdejmij majtki, pokaz cyce..... udowodnij Rodanowi, żeś urodziwa laska..... :)))) .....

  OdpowiedzUsuń
 33. PS Może jestem psycholem, ale na literaturze znam się lepiej niż ty.

  Gogol, nie Czechow!!! :P

  OdpowiedzUsuń
 34. Julian Tuwim
  Idzie Grześ przez wieś

  Idzie Grześ
  Przez wieś,
  Worek piasku niesie,
  A przez dziurkę
  Piasek ciurkiem
  Sypie się za Grzesiem.

  "Piasku mniej -
  Nosić lżej!"
  Cieszy się głuptasek.
  Do dom wrócił,
  Worek zrzucił,
  Ale gdzie ten piasek?

  Wraca Grześ
  Przez wieś,
  Zbiera piasku ziarnka.
  Pomaluśku,
  Powoluśku,
  Zebrała się miarka.

  Idzie Grześ
  Przez wieś,
  Worek piasku niesie,
  A przez dziurkę
  Piasek ciurkiem
  Sypie się za Grzesiem...

  Zaceruj sobie Grzesiu już ten worek bo nudno...

  A co do marszu... No, kasa przecież sukienkowym potrzebna, to musieli coś wykombinować. Szkoda tylko tych baranów bezmyślnych...Ale jak sami chcą...
  Mnie w Warszawie w maju nie będzie,więc ominie mnie na szczęście to, pożal się Boże(tak,tak, powinien się pożalić)widowisko. Córki mam w miarę normalne ,to w domu się zamkną i jakoś przeczekają...
  A! Byłabym zapomniała : Jędruś gratuluję katechezy-jak zwykle he,he...

  OdpowiedzUsuń
 35. O ja nie mogę. Łomatko Boska,

  Boziu, nie dość, żeś potworzył,
  mnie, wołu i ciołka
  - musiałeś jeszcze stworzyć
  takiego Gregołka?

  :-)

  OdpowiedzUsuń
 36. "CZY KTOŚ Z WAS PAMIĘTA TEMAT POSTU?"
  Niesforna trzódka! Badylkiem ich!

  OdpowiedzUsuń
 37. Grzegorzu, wzruszyłeś mnie swoimi wypocinami.
  Dam Ci trochę otuchy, Liebe ist für alle da!
  Myślę, że pozytywnym byłoby gdybyś odsłuchał sobie pod tym właśnie tytułem pewien utwór. Powodzenia! Nie dziękuj.
  Nie przebaczam, ale mam dobre serce!

  OdpowiedzUsuń
 38. Ty się Gregośka z miłością do MISZCZA (tak, tak MISZCZA!)nie wpierdalaj!
  My Mokropyszczanki go kochamy, wszystko co pisze czytamy, wszystkiego co mówi słuchamy! Spijamy słowa z ust jego i huj ci do tego! Nie masz szans, więc podwiń kieckę i sio!
  Do grobu!

  Monika Twarogal

  OdpowiedzUsuń
 39. "Dorota Stefaniuk zabiła Grega"...
  "A kto umarł, ten nie żyje"
  Ahahahaha

  OdpowiedzUsuń
 40. Kochani przeczytałam wszystko uważnie. Skąd wy wzieliście tego Grzegorza? On jest chory psychicznie. To jest mężczyzna czy kobieta bo się pogubiłam?

  OdpowiedzUsuń
 41. Kurwa mać. Greg Stolec żyje!

  OdpowiedzUsuń
 42. A podali jak ten Jezus czy jak mu tam będzie wyglądał? Bo inaczej mógłbym go pomylić z jakimś naćpanym hippisem! I jaką koszulkę będzie miał Jezus? Adidasa czy Nike?
  P.A.

  OdpowiedzUsuń
 43. P.A. : odpowiedź brzmi nago! O widzisz, cytuję nawet!

  "Kto z Was weźmie udział w „Ogólnopolskim Marszu dla Jezusa”, a kto nie i dlaczego? I w ogóle co o tym sądzicie? Goło, ale wesoło jest w Polsce, no nie?! "

  OdpowiedzUsuń
 44. Ja nie wezmę udziału, bo:
  - nie uznaję tego dla kogo ten marsz. Nie znam człowieka,
  - będzie tłok, a tam gdzie jest tłok trudniej napić się na krzywego,
  - całkiem goła nie czuję się komfortowo, wolałabym w seksownym negliżu wystąpić, a to jak czytam zabronione.

  Monia Twarogal

  OdpowiedzUsuń
 45. To tylko w Polsce taki marsz dla Jezusa. Powinien się odbywać w każdym mieście, zebyśmy mogli policzyć ile jest kretynów w kraju.
  Z początku myslałam że to żart ale po przeczytaniu tego linka o marszu i obejrzeniu zdjęć załamałam się.
  Takiej hucpy by nie wymyslił sam Rydzyk.
  Dzięki Andrzeju, ze o tym napisałeś i wyśmiałeś.

  OdpowiedzUsuń
 46. Kończąc swoje komentowanie tego postu, nareszcie z powagą i całkiem serio:

  Ten marsz jest przykładem tego, jak bardzo może się zniekształcić ludzkie widzenie pod wpływem nieustającego, umysłowego terroru.

  Kilka "rekomendacji" jakie można znaleźć na facebooku:
  1) Jadwiga Piotr Laskowscy
  Świat musi zobaczyć Dzieci Boże odważnie manifestujące swoją wiarę i miłość do Pana Jezusa !
  2) Roland Pieczkowski
  Sam sie przekonałem na własnej skórze-pomimo,ze jestem nieochrzszczony,ze jak się modlę -to mnie chroni Pan bóg przed niebezpieczeństwami -aczkolwiek nie wyznaję księży.
  3) Jim Blake
  Nie ma lepszej możliwości jak ta, zęby wyjść na zewnątrz i proklamować Jezusa Chrystusa jako Pana panów! Zapraszam na Marsz dla Jezusa w Warszawie
  4) Patrycja Polok
  Teraz nadszedł czs aby imie Jezus zostało wywyższone w tym kraju . Ciesze sie że moje marzenia sie spełniaja !
  5) Dariusz Bubienko
  Kochani Pan Jezus chcę nas wyzwolić z pod niewoli tych którzy łamią prawo zamiast wypełniać
  6) Konrat Antonycz
  NIE WSTYDZĘ SIĘ JEZUSA!
  7) Natalia Andrzejczuk
  Brałam raz udział w Marszu dla Jezusa. Do dziś to pamiętam i serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą pokazać do Kogo należą!
  8) Róża Procner
  Moi dwaj synowie i obecne 2.synowe uczestniczyli wiele lat w takich Marszach dla Jezusa...to jest jeden z najlepszych sposobów spędzenia wolnego czasu w okresie letnim...wiele z nich skorzystali a my patrząc na ich życie nie raz budowaliśmy się ich wiarą...:-)
  9) Jacek Mrozek
  Choćby z Canady to przyjadę i pójdziemy wszyscy za Jezusem !!!
  10) Bartek Bławat
  POLECAM ! KSIĄDŹ DAJE SNICKERSY !!

  Chciałam skomentować każdą wypowiedź z osobna, ale pojedynczo to są tylko głosy obłąkanych ludzi.

  Możesz ze spokojem iść na Marsz dla Jezusa jeśli:
  - czujesz, że Twoja wiara i miłość zasługują na pochwałę, bo nie uważasz tego za coś naturalnego, coś co nie przystoi człowiekowi i za co istota ludzka winna się wstydzić
  - lubisz fetysze i podniecają Cię modlitwy w miejscach publicznych
  - masz kompleks, że Jezus nie zajmuje należytego miejsca w Twoim sercu i musisz to wszystkim pokazać tym samym dowartościowując się
  - od dziecka miałeś chorą obsesję, aby wszyscy tak samo kochali Jezusa na pokaz zmuszając ludzi, aby docenili jego wyższość... na pokaz
  - wierzysz, że istnieje jakakolwiek szansa, aby zrobić coś co spowoduje iż nagle Jezus stąpnie nogą i przywróci ład i harmonię - możesz iść na ten marsz. Jest to właśnie ta możliwość. Ale nie spodziewaj się zbyt wielkich rezultatów!
  - czują się jak piesek, który nawet gdy go Pan skrzywdzi kocha właściciela - czyż istnieje godniejsze podziwu zachowanie?
  - Twoje życie duchowe wygasa - nie martw się! - wbij swoim dzieciom do głowy że jest wiara i kropka, a oni chętnie poświęcą odrobinę wolnego czasu i przejdą się ulicami brudnych, zamiast przebywać na łonie natury w górach
  - jesteś skąpy i nie masz 2złotych na batonika.

  OdpowiedzUsuń
 47. Łojezusie, łomatko jedyna! Oni to naprawdę powiedzieli publicznie? Ja pierdyle, dziwisz mać, kurdelek serdelek! Słów mi brak!!!
  Choroba głowy to mało powiedziane!
  A swoją drogą, to słyszałam, że Terlikowski każe dzieciom po drodze do szkoły - jak je odwozi autem - odmawiać różaniec!
  A myślałam, że nie żyję w Talibanie, ale to jest GORSZE niż Taliban!
  uuuuu :-((((

  OdpowiedzUsuń
 48. ...... wiesz co 'niosaca światło'?..... tak mnie zacheciłaś, że chyba jednak se pójdę....... kupić batonika..... a serio..... stojąc na Piotrkowskiej, mogę tylko obserwować marsze - nie uczestniczyć w nich.... :))))) ....

  OdpowiedzUsuń
 49. Przeczytałam komentarz Lucifera. To co cytuje Lucifera to przygnębiające katolickie pranie mózgów. Mamy XXI wiek ale chyba nie w Polsce. Będę czekała na 19 maja na ten marsz. Ciągle się łudzę, że albo się nie odbędzie albo minimalna ilość ludzi wezmie w nim udział.
  Rodan na FB napisał; Polska pośmiewiskiem Europy. Właśnie tak na nas patrzą jak na katolickich klaunów. Przerażające!!

  OdpowiedzUsuń
 50. Ogólnopolski marsz dla Jezusa?!! ZGROZA!! Mrożek by tego nie wymyślił!!

  OdpowiedzUsuń
 51. Doskonale rozumiem, że Rodan kasuje komentarze tego świra. Trzeba być zdrowo pierdolniętym, żeby jako inteligentna osoba wdawać się w dyskusje na tym rynsztokowym poziomie.Jak ktoś się aż o to prosi żeby go opluć, sponiewierac, albo wydymać to jest sam sobie tego winien.
  Ci "mądrzy ludzie", co według jednego z komentatorow mówili że religia to "opium dla tłumu", to nie był nikt inny tylko nasz kochany wujek Adolf. Bardzo prawdopodobne, że to również jeden z idoli Rodana. To był konkretny facet, który dokładnie wiedział, jak się z ludźmi postępuje.
  Heil Rodan!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ..... heil..... bo rynsztok to całkiem przytulne miejsce..... onegdaj tam se lezałem z niejakim "Dzikim", któren miał napis na piętach "dzisiaj już jadłem"..... w tym rzecz, że wywyższa siem jeno gupek, któren nie łapie fali, na jakiej dyskurs siem odbywa, bo to jedyny sposób, by podnieść sobie samoocenę..... samo, bo w ocenie innych raczej nie urasta..... :))))) .....

   Usuń
 52. Komentarz powyżej o Hitlerze napisał nasz niezrównany i niezrównoważony Grzegorz Stolarski, który pogardliwie i jak się okazuje mylnie poucza jednego z komentatorów. Otóż Grzesiu nie pierwszy raz się mylisz, nieuku. To nie Hitler powiedział, ale KAROL MARKS! Powtarzam: KAROL MARKS! I Grzesiu nie nazywaj się świrem. A fe! A teraz weź tabletki, bo obchód się zbliża.

  OdpowiedzUsuń
 53. Andrzej, ale mu dałeś kontrę, ha ha ha!
  A ja dam inny cytat z narodowego idola. Józef Piłsudski powiedział "Religia jest dla ludzi bez rozumu"!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 54. Świetna kateheza ale komentarze to dopiero dają do wiwatu. Jak kto ma potrzebę robienie z siebie idioty to niech uczestniczy w takich parodystycznych marszach ,mszach itp.Tylko że cały naród jako durny ukazuje się światu całemu, bo przecież media ze szczegółami pokażą imprezę,to mnie osobiście wnerwia.

  OdpowiedzUsuń
 55. Ten marsz to kabaret. Polska kabaretowa. Europo, chcesz się pośmiać? Przyjedźcie do Warszawy. Tam Jezus Król Polski będzie maszerował na Belweder a potem zajmie pałac prezydencki. Kiedyś mówiono "Polska pawiem narodów" a teraz Rodan mówi "Polska debilem narodów".
  Trudno w to uwierzyć ale przecież to jest prawda. Ten kraj jest w katolickim bagnie. Bagnie idiotów żywiących się baśniami sprzed 2 tysięcy lat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla ścisłości mówiono "... narodów pawiem i papugą."

   Usuń
  2. ..... adziś dodadzą, że i wroną kraczacą nad truchłem Jezuska, którem srólem obwołan - w życiu o Posce nie słyszał..... siok.... :))))) ....

   Usuń
 56. No popatrzcie jak się pojebało! Rocznica- miesięcznica z marszem z ogniami ze Smoleńskiem w tle - zagłuszona przez orkiestrę Owsiaka, która jeszcze grała, a tu nieudacznik samobojca, przebił cale media- najpierw współczuciem, a potem smiechem - wojskowy prokurator- nie wiedział gdzie ma se wsadzic lufę!!!Zapytaj palancie samuraja jak sie robi sepuku !!!Ale "czyjeś " tzn. koscielne musi byc na wierzchu, wiec bedzie czerwony orszak dla Jezusa, trochę przekombinowali, bo ten dupek, co to liczy,ze w Polsce zrobi kokosy, zapomniał, ze koszulki raczej w zimie nie pójdą,więc mógłby zamówić w Chinach majtochy barchanowe dla babć z kółka rożańcowego z napisem :Jezu ufam Tobie! Wiec jak w tym natloku informacji i sensacji mamy znaleźć miejsce dla naszego zmarłego, wszak prochem my jeno i za zycia, a po zyciu - to juz na pewno !Grażyna (wilk)

  OdpowiedzUsuń
 57. Miałam nie pisać więcej w tym temacie, ale dokonałam epokowego odkrycia! Wiem jak wygląda Stolarski!


  http://1.bp.blogspot.com/_oFN5FV7Qr9c/SckVbinXpPI/AAAAAAAACPg/E-jykyO7S58/s400/computer+addict+kidnap.jpg

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla tych co mają nowego firefoxa:

   zaznaczacie cały link i prawy przycisk myszki. tam jest opcja: otwórz odnośnik. możliwe, że w starszych też tak jest

   Usuń
  2. Ha ha ha ha ha ha buhahahahahahha. Stolarski siedzi i pisze do nas! Za chwilę go pielęgniarz zlikwiduje Hahahahahahahahahahahahahahahah!
   Anna

   Usuń
 58. "Lecz co będzie, jeśli idiota nie jest prawdziwym idiotą, a tylko zidiociałym idiotą? Czy to sprawia, że jest on człowiekiem, który wie, kto wie mniej, czy też idiotą, który wie więcej; bądź też idiotą, który wie mniej albo człowiekiem, który wie, kto wie więcej? Prawdopodobnie żadne z powyższych założeń nie jest prawdziwe, jednak stworzenie pozorów, że tak właśnie jest, stanowi niezłą zabawę"

  Kto mądry, ten znajdzie źródło.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobry wojak Szwejk powiadał, że wszyscy nie moga być mądrzy bo wtedy na świecie byłoby tyle madrości, ze wszyscy by od niej pogłupieli.

   Usuń
 59. Ale Was dręczy ten Jezus. Spoko! Widać wiara to kontrowersyjny temat. A przecież mówi się, że nienawiść może przerodzić się w miłość! A zatem zamiast pytania kto pójdzie na marsz dla Jezusa spytam o bardziej aktualny i prostszy wyraz poparcia dla Wyżej Wymienionego: Kto oznaczył drzwi swojego mieszkania/domu kredą K+M+B lub M+J 2012? Ja tak,, kogo mogę powitać w klubie??? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie dręczy nas Jezus, ale głupota Twoich ziomali! Idź więc na marsz do Jezusa, kup se czapeczkę i koszulkę. Nikt Ci tego nie broni!

   Usuń
  2. ...... ja oznaczyłem...... ale nie kredą, a serduszkiem Owsiakowej Orkiestry..... ładniejsze i skuteczniejsze, a o aktualnosci i adekwatnosci już nawet nie wspomnę..... ważne, że skutecznie chronią przed wężem, jaki sukienkowi zapuszczaja w te dni w kieszenie pospólstwa..... apage stanas w komeżkę urany.... :)))))))) .....

   Usuń
 60. Ludzie, euro 4,46, USD 3,60. Idźcie na marsz i módlcie się razem z Jezusem, żeby Euro i dolar były po złotówce. Jezus to załatwi jako król Polski. No i zaznaczcie kredą K+M+B drzwi mieszkania. Koniecznie.
  ŻARTOWAŁAM. Żartowałam!

  OdpowiedzUsuń
 61. To się czyta! Lucifera dała fajne do płaczu. Ze śmiechu!

  OdpowiedzUsuń
 62. NemezisEgo - zamiast kredą, walnij te trzy literki farbą olejną, no chyba ,ze się boisz, ze zmienia sie opcje - ale nie pękaj,jestesmy bardziej milosierni i współczujący, niż Twoi pasterze trzódki i zareczam - nie będziemy wysylac nikogo na stos.A to nie Jezus nas dreczy, tylko jełopy, ktore, powolując sie na Jezusa wypaczyli i spieprzyli wszystko, co mozna bylo spieprzyc.A ten klub, o którym wspominasz - szybciej zalozysz na Frondzie, albo w przydomowym,kółku różańcowym. Grazyna (wilk)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ..... zawsze są rozpuszczalniki najwyższej jakości..... one nawet sumienia wybielają.... :)))) .... l_amen_t..... :))))) .....

   Usuń

Jeśli chcesz skomentować nie tworząc konta, wybierz NAZWA/ADRES URL albo ANONIMOWY.